SOCIAL MEDIA MARKETING

Twitter Advertising

Twitter, dünyadaki 330 milyondan fazla aktif kullanıcı için önde gelen sosyal medya araçlarından biridir. İnsanlar twitter’ı birçok nedenden dolayı kullanıyor.

Twitter 2019 verilerine göre kullanıcıların yarısı, kullanıcıların% 45’inden fazlası günlük olarak etkileşime giriyor. Bu miktarda aktif kullanıcı ile bu, ürün sahipleri ve dijital pazarlama için başka bir reklam platformu oluşturur.

Bizi Arayın...

Twitter Reklamcılığı nedir?

Twitter Reklamları, markaların ve işletmelerin, ister farkındalık oluşturuyor ister insanları dönüştürmeye veya harekete geçmeye yöneltiyor olsun, bir pazarlama hedefine ve dönüşümüne optimize eden kampanya hedeflerini kolayca oluşturabilmemizi sağlar.

Kurumsal ve markalar Twitter’la insanlarla hizmetleri, özel gün duyuruları, düşünceleri ve yayınlanması gereken herhangi bir şey hakkında iletişim kurmak için kullanıyor.

Twitter Reklamcılığı için Dijital Pazarlama Planı

Her ürün veya hizmet, tüm sosyal medya platformlarına uyan veya ürün ve hizmetleriniz için en iyi platformu netleştiren kişiye özel dijital pazarlama planına sahip olmalıdır.

İyi olan şey Twitter Reklamları için, reklam biçimi, kullanıcıları belirli ürünler için çok net bir harekete geçirici davranış haline getirir.

Twitter Reklamcılığında belirli bir yeri ve kitleyi hedeflemek mümkün müdür?

Tıpkı Facebook gibi Twitter’daki insanları konumlara, demografik verilere, hobilere ve ilgi alanlarına, tweet’lerinde kullandıkları belirli kelimelere göre hedefleyebiliriz. Her platform, reklamverenler için farklı ve benzersiz fırsatlar sunar.

Kullanıcının Twitter’daki etkinliği, kullanıcıların Twitter’a sağladığı bilgiler ve tüm bunlar Twitter’da daha iyi ve hedefe yönelik reklam yönetimine başarıyla katkıda bulunur.

Eğer, web sitenizle ilgili herhangi bir yardıma ihtiyaç duyarsanız, Twitter Reklamcılığı konusunda ve diğer Dijital Pazarlama konularında yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bizi arayın, size yardımcı olalım.

Bizi neden seçmelisiniz?

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, güçlü tasarımlar, yenilikçi fonksiyonlar, kolay ve etkili uygulamaları kullanarak dijital pazarlama konusunda rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz.