SOCIAL MEDIA MARKETING

Facebook Advertising

Facebook, insanlar için önde gelen sosyal medya aracıdır ve her gün bir milyardan fazla insan bu ağı kullanmaktadır. Bu, işletmeler için de harika bir araç olduğu anlamına gelir.

Facebook’ta konum, zaman, yaş, sosyal durum, hobiler ve çok daha fazlasını hedefleyen reklamlarla Facebook’ta büyük kişisel reklamlar yapabiliriz.

Bizi Arayın...

Facebook Reklamcılığı nedir?

Şirketinizin bir web sitesi ve Facebook Şirketi sayfası olabilir, ancak bu, Facebook kullanan bu kadar insan tarafından görülebileceğiniz anlamına gelmez. Belirli bir kriterle filtrelenmiş ürün ve hizmetleriniz için Facebook Şirket sayfalarını ve ilgili reklam kampanyalarını güncellemek, dönüşümünüzü başarılı olmanıza yardımcı olabilir.

Facebook Reklamcılığı nasıl çalışır?

Facebook Reklamları, kullanıcılarına veya gerçekte ilgilendikleri kişilere profillerine dayanarak doğrudan alakalı ürünler veriyor ve diğer platformlardan daha fazla harekete geçirmelerini sağlıyor.

Facebook reklamları veri toplamamıza, bu büyük miktarda veriyi analiz etmemize ve bu verilerle çalışmamıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Veri madenciliği üzerinde çalışarak, genel hedefleme çalışmanızı geliştirmemize ve İnternet pazarlama planınıza bağlı olarak dönüşümü artırmamıza olanak tanır.

Facebook Reklamcılığında herhangi bir hedef kitleye ulaşabilir miyim?

Başka bir deyişle; Facebook’un hedefleme araçları ve seçenekleri inanılmaz derecede güçlüdür; insanları konum, eğitim, demografi, iş, ilgi alanları, davranışlar ve hatta çocuk sahibi olma veya ev taşıma gibi yaşam olaylarına göre hedeflemenizi sağlar.

Bu filtreleri birlikte kullanmak, kitleyi çok net bir şekilde tanımlayabileceğimiz ve dönüşüm sağlayan reklamlarla görüntüleyebileceğimiz anlamına gelir.

Potansiyel müşterileriniz üzerinde çalışabilir ve kullanıcıları daha spesifik olarak hedeflememizi sağlayan bir Özel Kitleler veritabanı oluşturabiliriz.

Bizi neden seçmelisiniz?

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, güçlü tasarımlar, yenilikçi fonksiyonlar, kolay ve etkili uygulamaları kullanarak dijital pazarlama konusunda rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz.