SOCIAL MEDIA MARKETING

Instagram Advertising

Instagram reklamları, reklam yapmanın başka bir yoludur ve daha büyük ve daha hedefli kullanıcılara ve kitleye ulaşmak için Instagram platformunda sponsorlu içerik yayınlamak için ödeme yapılır.
Bizi Arayın...

Instagram Reklamcılığı nedir?

Instagram was born as a photo sharing social media tool, and later owned by Facebook. Instagram provides a unique platform to tell visual stories through various advertisement formats, and many advertisers have used this channel for an important place for their advertising campaigns.

Instagram, fotoğraf paylaşım sosyal medya aracı olarak doğdu ve daha sonra Facebook’a aitti. Instagram, çeşitli reklam biçimleri aracılığıyla görsel hikayeler anlatmak için benzersiz bir platform sağlar ve birçok reklamveren, bu kanalı reklam kampanyaları için önemli bir yer olarak kullanmıştır.

Instagram’daki reklamlar normal Instagram yayınlarına benzeyebilir, ancak her zaman bir “Sponsorlu” etiketi ile tanımlanırlar. Reklamlar, kitleyi motive eder ve trafik veya dönüşüm sağlamak için harekete geçirici mesaj düğmesi sağlar.

Instagram’ın 800 milyondan fazla aktif kullanıcısı var ve hızlı büyüme oranı oldukça etkileyici. Reklam Planı, organik bağlantıları ve zengin hedefleme seçeneklerinin avantajları nedeniyle Instagram ve Facebook’u birlikte içerebilir.

Bir ekip olarak, müşterilerimizi ve müşterilerimizi memnun etmek için yeni fırsatları ve hızla değişen trendleri ve platformları yakalamak için çok çalışıyoruz.

Bizi neden seçmelisiniz?

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, güçlü tasarımlar, yenilikçi fonksiyonlar, kolay ve etkili uygulamaları kullanarak dijital pazarlama konusunda rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz.