WEB SERVICES

User Experience Design

Müşteri odaklı, kullanıcı deneyimini esas alan tasarımlar, sitelerin ziyaretçi sayısını ve dolayısıyla ürün satışlarını orantılı olarak artıracaktır.

Bir web sitesi 7/24 çevrimiçi bir dükkandır ve ürün ve hizmetlerinizi hoş bir şekilde dekore edilmiş bir şekilde sunmalıdır ve satışları kapatmak için işlevler çok iyi çalışıyor olmalıdır.

Bizi Arayın...

Ziyaretçilerinizi Dinleyin ve Anlayın

Ziyaretçileriniz müşterileriniz veya müşterilerinizdir. Web sitesi kullanıcı dostu olarak tasarlanmalı ve hayatta kalmak için kullanıcı deneyimine dikkat etmelidir.

Ziyaretçilerinizin sayfalarınızda kalmasını veya 5 saniye içinde ayrılmasını istersiniz. Mesele bu. Çoğu web sitesi, yanlış tasarlanmış sayfalar ve karmaşık yapılar nedeniyle ziyaretçilerini 5 saniye içinde kaybeder.

Güncel olmayan bir web sitesini ziyaret etmek ister misiniz?

Tabii ki HAYIR diyorsunuz. Bir web sitesinin statik bir sayfa olmadığını, canlı ve nefes aldığını gösterdiği için haberler veya ürünlerle ilgili bazı güncel güncellemelerle dinamik olması gerektiğini söylüyoruz.

Ekibimiz, web siteniz için UX Stratejisi yapacak ve gerektiği şekilde uygun eylemleri uygulamak için bir plan yapacak. Bu, stratejinizin istenen eylemini tetiklemek için web sitenizi, verilerinizi, entegrasyonunuzu, işlevselliğini, tasarımınızı, içeriğinizi, tıklanan öğelerin konumlarını ve daha fazlasını analiz etmeyi gerektirir.

Web sitenizi başlatmadan önce kullanıcı deneyiminizi test etmeye ne dersiniz?

Yine bu son derece karmaşık bir bilgi ve uzmanlıktır, istenen hedeflere ve hedeflere ulaşmak için sizinle birlikte kullanmak ve paylaşmak istiyoruz. Bilgimiz başarılı olmak için dijital pazarlama stratejinize odaklanacaktır.

Ekibimiz ve siz UX’in prensiplerini ve uygulamasını anlamak için birlikte çalışacağız ve bu da başarı için sinerji yaratacaktır.

Eğer, web sitenizle ilgili herhangi bir yardıma ihtiyaç duyarsanız, Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX) konusunda ve diğer Dijital Pazarlama konularında yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bizi arayın, size yardımcı olalım.

Bizi neden seçmelisiniz?

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, güçlü tasarımlar, yenilikçi fonksiyonlar, kolay ve etkili uygulamaları kullanarak dijital pazarlama konusunda rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz.