WEB SERVICES

Web Maintenance

Web sitenizin diğer web siteleriyle yaşamaya ve rekabet etmeye devam etmesini sağlamak için size web bakım hizmetleri sunuyoruz.

Bu, çağrı üzerine teknik destek, taşıma, barındırma, yeniden yükleme, gereksiz parçaları, sayfaları veya blog haberlerini, ürünleri, hizmetleri temizleme içerir.

Bizi Arayın...

Web Bakım Hizmetlerine mi ihtiyacınız var?

Web siteleri yeşil bitkiler gibidir. Bitkiyi kazıp toprağa yerleştiririz, sularız, dalları uyarlarız, gübrelerle besleriz ve nasıl büyüdüklerini görürüz.

Web sitelerinizi yeni sayfalar, haberler, ürünler, hizmetler ekleyerek ve eski gönderiyi veya ürünleri gözden geçirerek ihtiyaç duymadığınız kısmı zamanında kaldırarak dikkat ederek beslemeniz gerekir.

WordPress Web Bakım Hizmeti

WordPress web sitesi yayıncılığının öncüsü haline geliyor ve WordPress Web Sitesi ve Bakım hizmetleri konusunda uzmanız. Zamanla, WordPress sürüm yükseltmeleri ve eklentiler düzgün çalışmıyorken bazı çakışmalar meydana gelebilir, ardından sorunları bakım hizmetleriyle hizalayabilir ve düzeltebiliriz.

Web sitelerinin yedekleme hizmetleri nasıl?

Ayrıca tüm güncellemelerin yönetilip yönetilmediğini kontrol eder, mevcut sürümleri değiştirmek, daha iyi sistemleri ve eklentileri yükseltmek için bozuk veya eski bir şey düzenleriz. İsteğe bağlı olarak yedekleme hizmetleri sağlayabiliriz.

Web Sitelerini Kurduktan Sonra Hizmetler

Web sitelerini kurduktan sonra, temel bir performans kontrolüne mi yoksa tam bir Dönüşüm Oranı Optimizasyon Denetimine mi ihtiyacınız olduğunu kontrol edeceğiz.

Normalde tamamladığımız web sitesini çocuklarımız olarak görüyor ve ürünlerimizle gurur duyuyoruz ve işinizi büyütmek için uygun şekilde ayarlanıyor ve besliyoruz.

Eğer, web sitenizle ilgili herhangi bir yardıma ihtiyaç duyarsanız, Web Bakım Hizmeti konusunda ve diğer Dijital Pazarlama konularında yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bizi arayın, size yardımcı olalım.

Bizi neden seçmelisiniz?

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, güçlü tasarımlar, yenilikçi fonksiyonlar, kolay ve etkili uygulamaları kullanarak dijital pazarlama konusunda rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz.