CONVERSION

Lead Generation

Bireyleri çekmek ve onları web sitemizden iş ürünleri veya hizmetleri almayı, satın almayı veya kullanmayı amaçlayan potansiyel müşteriler olarak alma sürecidir.

Olası satış yaratma nedir?

Potansiyel müşteri oluşturma, bireyleri cezbetme ve onları web sitemizden ticari ürün veya hizmet almayı, satın almayı veya kullanmayı amaçlayan potansiyel müşteriler olarak alma sürecidir.

Bizi Arayın...

Potansiyel müşterileri çekmek ve bunları tekliflerimize, ürünlerimize veya hizmetlerimize yönlendirmek için benzersiz yollar, yöntemler ve çevrimiçi stratejiler kullanıyoruz. Süreç, potansiyel kitleyi potansiyel satın alma amacıyla istenen varış noktasına, işletmeye, ürünlere veya hizmetlere ısıtmakla başlar.

Neden bu stratejiye ihtiyacınız var?

Cevap kolay ve basit. Satışları artırmak.

Belirli teknikler kullanarak potansiyel ziyaretçilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Bir ziyaretçi ürünümüzü keşfettiğinde ve arama sonuçları veya diğer pazarlama kanalları aracılığıyla web sitenize geldiğinde, ürünümüzle ilgili bir ilgi olduğunu gösterir. Açılış sayfamız bu kişiyi bir form doldurmaya veya istenen telefon numarasını aramaya motive etmek için iyi tasarlanmışsa, bilgileri yakalar ve bir müşteri adayına döner. Daha sonra satış ekibi kişiyle iletişime geçecek ve onları satışa dönüştürmeye ikna edecektir.

Olası Satış Oluşturma Adımları

  • Olası Satışları Toplayın ve Hassas Yeniden Hedeflemeyi Çalıştırın
  • Sosyal trafik mobil trafiktir
  • Yeniden hedefleme için benzer kitleler oluşturun
  • Özel formlarla istediğiniz olası satışları elde edin
  • Reklam Harcamalarınızdan Daha Yüksek Getiri Alın
  • Hızlı yüklenen sayfalarla kitleleri meşgul edin
  • Neyin işe yaradığını öğrenmek için hızlı ve kolay bir şekilde test edin

Eğer, web sitenizle ilgili herhangi bir yardıma ihtiyaç duyarsanız, Olası Satış Yaratma konusunda ve diğer Dijital Pazarlama konularında yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bizi arayın, size yardımcı olalım.

Bizi neden seçmelisiniz?

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, güçlü tasarımlar, yenilikçi fonksiyonlar, kolay ve etkili uygulamaları kullanarak dijital pazarlama konusunda rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz.