CONVERSION

Google Analytics Configuration and Audit

Bir web sitesi, Google Analytics kullanılarak mükemmel bir satış elemanı haline getirebilir. Google Analytics’in web sitesine eklenmesi ve belirli periyotlarla incelenmesi ve ziyaretçi davranışlarına göre yön verilmesi önem taşımaktadır.

Bu nedenle, iyi bir analitik yapı kurulması ve web sitesine özel olarak ayarlanması ve audit olarak ta bir tür kalite kontrolü gibi denetiminin yapılması gerekir.

Bizi Arayın...

Böylelikle, web sitemizle ilgili verilerin toplanması, sınıflanması, kategorize edilmesi, veri yığının hedeflerimize uygun şekilde kullanılması, bizi daha ileriye ve yukarıya taşıyacaktır.

Bir web sitesinin yapılıp, müşterilerin gelmesine beklemek yerine, teknik analytics özelliklerin kullanılması ve ayarlanması daha akılcı olacaktır.

Google Analytics Yapılandırma ve Denetimi nedir?

Google Analytics, web sitenizle ilgili çok özel bilgileri, ziyaretçiler, ürünler, en popüler ve en çok ziyaret edilen sayfalar, kullanıcı davranışları gibi detaylı bilgileri sağlamaktadır. Bu veriler iyi analiz edildiğinde, bu verileri hedeflerimizi revize etmede ve yeni karar vermenizde ve doğru aksiyonu almanızda fayda sağlayacaktır.

“Eğer Google Analytics iyi bir şekilde ayarlanmaz ve kullanılmaz ise, muhtemelen müşteri kaybediyor olabilirsiniz.”

Eğer, web sitenizle ilgili herhangi bir yardıma ihtiyaç duyarsanız, Google Analytics kullanımı veya diğer Dijital Pazarlama konularında yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizi arayın, size yardımcı olalım.

Bizi neden seçmelisiniz?

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, güçlü tasarımlar, yenilikçi fonksiyonlar, kolay ve etkili uygulamaları kullanarak dijital pazarlama konusunda rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz.