Google Ads

Google Ads Reklam Yönetimi

Reklam yönetimi teknik ve tecrübe gerektiren bir uzmanlık alanıdır.

Aylık Google Reklam Bütçenizi Belirlediniz mi?

Reklamlar mutlaka hedef kitle belirlenerek, belirli bir bütçe ile hazırlanmalı ve uygulamaya konmalıdır.

Bizi Arayın...

Google Reklamı yaparak hem tasarruf etmek ve hem de daha iyi sonuçlar elde edilebilir.

Reklam bütçesinden nasıl tasarruf edilebilir?

Google Ads sistemi üzerinde reklam hazırlamak birçok detayı iyi bilmek ve uygulamak gerektiren bir iştir. İyi bir reklam kampanyasında, hedef kitle, konum, ürün bilgileri, yönlendirilecek sayfalar, reklam zamanları gibi önemli konuların iyi bir şekilde kurgulanması gerekmektedir.

Örnek:

Google reklamını yaptığımız bir işletme için, önce onlara bir mobil uyumlu web sitesi yaptık. Daha sonra bu platform üzerinden Google Reklam kampanyalarını hazırladık. Reklamları yayına aldıktan sonra izleme sürecinde anahtar kelimeleri ve tüketicilerin aradıkları kelimeleri gözden geçirerek reklam kampanyasını optimize ettik.

Sonuç:

Reklam harcamalarında %50 ‘e varan oranda tasarruf yaparken, aynı zamanda daha etkili sonuçlar aldık. Gereksiz telefon görüşmeleri veya ilgisiz aramaların önüne geçmiş olduk.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Ürün ve hizmetlerinizin internet üzerinden pazarlanmasında, arandığında bulunmasında, müşteri ve ziyaretçiler tarafından tercih edilme oranlarının yükseltilmesinde, yaptığımız sistematik yaklaşım ve optimizasyonlarla sizlere de yardımcı olmak isteriz.

Bizi Arayın...

Bizi neden seçmelisiniz?

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, güçlü tasarımlar, yenilikçi fonksiyonlar, kolay ve etkili uygulamaları kullanarak dijital pazarlama konusunda rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz.