HİBE VE TEŞVİK

Hibe ve Teşvik Danışmanlığı Uzmanlık İster

Sivil Toplum Kuruluşları ve Kamu Kurumlarına ve başvuruşu değerlendirilen ve kabul edilen işletmelere Uluslararası kuruluşlar tarafından hem hibe ve hem de teşvikler sağlanmaktadır.

Bizi Arayın...

İşinizi kurarken veya büyütürken, hibe ve teşviklerden yararlanabilirsiniz. Böylelikle kuruluş aşamasında ve işletmenizi büyütürken, hem yere sağlam basarsınız ve hem de yeni pazarlara açılabilirsiniz. Bunları yaparken markanızı konumlandırarak, işletmenizi güçlendirebilirsiniz. AR-GE (Araştırma – Geliştirme) faaliyetleri ile yeni ürünler ve satış kanalları yaratabilirsiniz.

Kobi Uzman ve AkademiSa işbirliği ile hibe ve teşviklerden maksimum seviyede faydalanabilmeniz için, bilgilenme ve bilinçlenme, proje tespiti ve geliştirme, başvuru, ödeme taleplerinin oluşturulması, sonrasında izleme-değerleme ve raporlama süreçlerinde size profesyonel danışmanlık desteği sağlamaktayız.

Bizi arayın, size yardımcı olalım. +90 533 478 71 91

Bizi neden seçmelisiniz?

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, güçlü tasarımlar, yenilikçi fonksiyonlar, kolay ve etkili uygulamaları kullanarak dijital pazarlama konusunda rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz.