CONTENT STRATEGY

Content Strategy

Her şey hazırsa, web siteniz için bir içerik stratejisi oluşturmanız gerekir. Aksi takdirde, tüm bu malzemeler işe yaramaz.

İçerik Stratejisi nedir?

İçerik, web sitenize ve sayfalarınıza eklediğiniz metin, resim, logo, tablo vb. İçerik stratejisi, web sitenizde oluşturduğunuz ve sahip olduğunuz tüm materyallerin toplam yönetimidir.
Bu nedenle, hazırlanacak olan içeriği organize etmek ve siteye yerleştirmek için bir pazarlama planına ve stratejisine ihtiyacınız vardır.

Bizi Arayın...

İçerik oluşturma, uzmanlar tarafından çok iyi planlanmışsa işinizi büyütmek için önemli bir faktördür.

“Bana bu kalemi sat” filminden bir sahneyi hatırlarsanız, web içeriğinizin sitenize yerleştirdiğiniz her şeyden daha önemli olabileceğini anlayacaksınız. Sadece “bir kalem” veya “çok iyi bir kalem” diyebilirsiniz, ama bunun bir kalem satmak için yeterli olduğunu düşünüyor musunuz?

Bu günlerde ve yıllarda, bu kesinlikle yeterli değildir. Kalitesi ayrıntılı bir yerde gizlidir. Ürün veya hizmet, potansiyel ziyaretçilere yeterli bilgi vermek ve bunları yavaş yavaş alıcılara dönüştürmek için işlevler, değerler, fiyat, teknik detay, avantajlar ve dezavantajlarla iyi açıklanmalıdır.

Bir içerik stratejisi oluşturmadan ve geliştirmeden önce, başarılı bir strateji haline getirmek için aşağıdaki gerçekleri inceleyebilirsiniz:

  • Sizi eşsiz ve farklı kılan nedir?
  • Ürün ve hizmetleriniz için içeriğinizi kim okuyacak?
  • Ziyaretçilerinize veya potansiyel alıcılarınıza ne gibi bir değer getireceksiniz?
  • Ne tür içerik yayınlayacaksınız?
  • İçeriğinizi yayınlamak için hangi platformu kullanacaksınız?
  • İçerik oluşturma ve yayınlamayı nasıl yönetecek ve gözden geçireceksiniz?

Arama sonuçlarında sizi oraya ulaştırmak için içerik oluşturma ve strateji konusunda çok deneyimliyiz. Seçkin ve en iyi markalarla çalışıyoruz ve onları içerik oluşturma ve web siteleri için strateji hazırlama konusunda destekliyoruz.

Eğer, web sitenizle ilgili herhangi bir yardıma ihtiyaç duyarsanız, İçerik Üretim Stratejisi konusunda ve diğer Dijital Pazarlama konularında yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bizi arayın, size yardımcı olalım.

Bizi neden seçmelisiniz?

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, güçlü tasarımlar, yenilikçi fonksiyonlar, kolay ve etkili uygulamaları kullanarak dijital pazarlama konusunda rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz.