CONTENT STRATEGY

Editorial Planning

İçerik Planı, doğru ve doğru platformlarda, cihazlarda ve konumlarda ne zaman yayınlanacağını, doğru zamanda ve doğru konuları özetlemelidir.

Editoryal Planlama Nedir?

Bir web siteniz, ürünleriniz ve hizmetleriniz olacak ve içeriğiniz yayınlanmadan önce hazır olacaktır. Ve elbette, içeriğinizin markanızın bir uzantısı olarak tanınmasını sağlayan türler, nitelikler ve özellikler, ses ve hemen diğerlerinden fark edilir.

Bizi Arayın...

İçerik Stratejiniz tasarlandıktan sonra, ürün ve hizmetleriniz için kitlenize, ziyaretçilerinize, müşterilerinize, müşterilerinize neden ve nasıl ulaşacağınız konusunda size yol gösterecektir.

Sitede statik sayfalar bulunduğundan, bunları planlamanız gerekmeyebilir, ancak blog haberleri, yeni ürün ve hizmet güncellemeleri buna göre düzenlenmelidir. Bu, özellikle sosyal medya girdileri ve yayıncılık konusunda size yardımcı olacaktır.

Editoryal Planlama size ne yapmanız gerektiğini söyler…

Aynı haberleri ve ürünleri web sitelerinde görmek ister misiniz? Eminim kimse yok. Bu bir bitki ya da sevimli evcil hayvanlarımızı beslemeye benzer. Yeni blog haberleri, yeni konular, yeni ürünler, yeni sayfalar vb. Yayınlayarak web sitenizi sulamanız gerekir.

İnsanlar günlerce ve haftalarda farklı zamanlarda internette geziniyor ve daha aktif hale geliyor. Ürünleriniz ve hizmetleriniz için daha fazla fırsat yaratabilecek belirli günler var.

İçerik Planı, doğru ve doğru platformlarda, cihazlarda ve konumlarda ne zaman yayınlanacağını, doğru zamanda ve doğru konuları özetlemelidir.

Eğer, web sitenizle ilgili herhangi bir yardıma ihtiyaç duyarsanız, İçerik Yazım Planlama konusunda ve diğer Dijital Pazarlama konularında yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bizi arayın, size yardımcı olalım.

Bizi neden seçmelisiniz?

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, güçlü tasarımlar, yenilikçi fonksiyonlar, kolay ve etkili uygulamaları kullanarak dijital pazarlama konusunda rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz.