PPC – PAY PER CLICK

Pay Per Click – Paid Search Advertising

PPC, web sitenizin reklamları, açılış sayfaları, ürünler ve hizmetler yoluyla tıklama başına ödeme yöntemidir.

Her tıklama paradır ve ücretli işletme kampanyaları ve maliyetleri hakkında şikayet eden ve uygun kitleye ulaşan ve göreceli olarak dönüşüme dönüşen daha iyi kampanyalar arayan birçok işletme sahibi vardır.

Bizi Arayın...

Dünyada çok büyük bir rekabet var. Ürünleriniz ve hizmetleriniz var ve satışları artırmayı ve bunlardan kar elde etmeyi seviyorsunuz. Bunun gerçekleşmesi için ortamınızda çok iyi bir web sitesine, ürünlere, hizmetlere ve çok yetenekli dijital pazarlama uzmanlarına ihtiyacınız var.

Bir Reklam Ajansı olarak, reklam kampanyalarını hedef kitlenize ulaşmaya ve dönüşüm adımları boyunca yönlendirmeye dayalı olarak optimize ediyoruz. PPC reklamlarınızı özel olarak hazırlayarak ve doğru içerikle alakalı açılış sayfalarını kullanarak, tanımlanmış bir PPC bütçesinde mümkün olduğunca fazla dönüşüm elde edebiliriz.

PPC ile doğru ve kaliteli trafiği artırın

Arama sonuçlarının üstündeyseniz, bu birçok kişinin sitenizi ziyaret edip ürün ve hizmetlerinizi tıklayacağı anlamına gelir. Bu, web sitenize çok fazla trafik çeker. Bu, dönüşümünüzü istediğiniz gibi daha da artırır.

Elbette, sitenizdeki Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) üzerinde çok fazla zaman harcayarak bunu yapabilirsiniz. Ancak, bugün veya ürününüzün pazarlara girdiği aynı gün en iyi arama sonuçlarında yer almak istemez misiniz?

Ücretli arama ve PPC aynı mı?

Evet, ücretli reklamlar için aynı anlama gelirler. Yeni sayfalar veya ürünler için, ücretli arama ağı reklamcılığı hemen daha iyi ve anında sonuç alabilir. Bununla birlikte, bunun net dönüşüm hedefleri, reklamlar için belirlenmiş bütçe, doğru seçilmiş anahtar kelimeler, çok iyi hazırlanmış ürün açılış sayfası, hedeflenen tüketiciler, bölge, yer, yaş, saat ve uzmanlar tarafından daha fazla ayrıntı yoluyla çok planlı Reklam Yönetimi olmalıdır.

Aksi takdirde paranızı boşuna yakıyorsunuz.

Açılış sayfası ve Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı ile ilişkisi nedir?

PPC’de başarılı olmak için web sitesi tasarımı, içeriği ve Reklamlar ekibi, PPC stratejiniz için istenen hedefe ve dönüşüme ulaşmak için birlikte çalışmalıdır. PPC, doğrudan web sitenizdeki ürün veya hizmetlerin bir açılış sayfası ile ilgilidir. Bu, ekipler arasında iyi bir şekilde koordine edilmeli, açılış sayfalarını doğru şekilde oluşturmalı ve optimize etmeli ve olası satışları ve dönüşümleri artırmak için doğru web trafiğini yakalamalıdır.

Eğer, web sitenizle ilgili herhangi bir yardıma ihtiyaç duyarsanız, Tıklama Başına Ödeme konusunda ve diğer Dijital Pazarlama konularında yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bizi arayın, size yardımcı olalım.

Bizi neden seçmelisiniz?

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, güçlü tasarımlar, yenilikçi fonksiyonlar, kolay ve etkili uygulamaları kullanarak dijital pazarlama konusunda rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz.