PPC – PAY PER CLICK

Display Advertising

Görüntülü reklam yapılmasının amacı, doğru alıcının dikkatinin çekilmesi ve ilgili sayfaya yönlendirilmesidir.

Alış ihtimali yüksek ziyaretçinin ürün sayfasına yönlendirilmesi nedeniyle, sonuca ulaştıran bir reklam yöntemidir. Görüntülü reklam kampanyaları, klik başına reklam maliyeti olarak reklam bütçenizi kullanır.

Bizi Arayın...

Ürünlerinizin daha çok alıcıya ulaştırılması amacıyla bu yöntem edilebilir. Bu reklamların oluşturulması, özenle yapılmalı ve doğru hedef kitlesi belirlenmelidir.

Görüntünün sadece bir yazı olması yetersiz kalabilir. Bu nedenle, görüntü, yazı, video, animasyon ve button ile birlikte kullanılması daha etkili sonuçlar almanıza fayda sağlayacaktır.

Görüntülü reklam çeşitleri nelerdir?

Görüntülü reklamcılık, bir fotoğraf olabileceği gibi, yazı, video veya bunların birleşimi olarak yapılabilir.

Bu reklam yöntemi, Reklam Networkü aracılığı ile ilgili sayfalarda ziyaretçilere gösterilir.

Görüntülü reklam boyutları nelerdir?

Google görüntü reklam boyutları değişken olabilir. Google Görüntülü Reklam Rehberi incelenerek, en uygun boyut ve reklam tipi belirlenmelidir.

Google rehberinde belirtilen şekilde hazırlanması, buradaki açıklamaların iyi anlaşılması ve uygulanması reklam kampanyasının performansını artıracaktır.

Eğer, web sitenizle ilgili herhangi bir yardıma ihtiyaç duyarsanız, Google Görüntülü Reklam konusunda ve diğer Dijital Pazarlama konularında yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bizi arayın, size yardımcı olalım.

Bizi neden seçmelisiniz?

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, güçlü tasarımlar, yenilikçi fonksiyonlar, kolay ve etkili uygulamaları kullanarak dijital pazarlama konusunda rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz.