PPC – PAY PER CLICK

Remarketing

Yeniden Pazarlama reklam yöntemi, daha önce web sitenizi, sayfalarınızı, ürünlerini ziyaret eden potansiyel alıcılara, ilgilenmiş olduğu ürünü tekrar göstermektir.

Bu, daha önce hedefe ulaşmak üzere olan, ancak bir nedenle, sayfadan ayrılan, karar veremeyen ziyaretçilere, daha sonra tekrar karşısına ilgili ürün reklamı olarak çıkmak suretiyle, hedefe ulaşma konusunda reklam gösterilir.

Bizi Arayın...

Yeniden pazarlama aracını nasıl kullanabiliriz?

Yeniden Pazarlama Aracı, Google Ads aracılığıyla önceki ve geçmişteki ziyaretçileri yeniden hedeflemek ve çoğunlukla ürünlerinizi veya hizmetinizi aradıkları için çoğunlukla ziyaretçileri kazanmak için yaygın olarak kullanılır. İlk olarak, reklamlarınızı tıklarlar ve bir nedenle sayfayı bırakıp sayfayı terk ederler. Dinamik görüntülü reklamlar, ürün veya hizmetleri yeniden pazarlayarak kitleye, ihtiyaç duyduklarını hatırlatarak İnternet kullanıcıları için de mükemmel bir araçtır.

Yeniden Pazarlama Reklam Türleri

Yeniden pazarlama için başlıca iki seçenek vardır: Google Yeniden Pazarlama ve Facebook Yeniden Pazarlama. Linkedin yeniden pazarlama ve twitter yeniden pazarlama ek araçlar olarak da kullanılabilir. Reklamlar metin, resim veya video olabilir, ayrıca tüm bunların bir reklamda birleşimi olabilir. Ayrıca, YouTube yeniden pazarlaması YouTube kullanıcıları ve ziyaretçileri tarafından kullanılabilir.

Gördüğünüz gibi, bunlar google analytics yeniden pazarlaması, anahtar kelimeler, istatistikler, ziyaretler, dönüşüm ve çok daha fazlası dahil olmak üzere her şeyin bir kombinasyonudur.

İyi bir yeniden pazarlama ile satışlar artırılabilir mi?

Tasarruf edecek ve daha fazla müşteriye ve müşteriye ekonomik olarak ulaşacak çok büyük bir reklam kampanyası hazırlayacağız. Dünya standartlarında ilk 10 yeniden pazarlama kampanyasından yeniden pazarlama örnekleri hazırlıyoruz.

Kampanya profesyonel olarak analiz edilmez ve hazırlanmazsa çok kaybedersiniz, ancak diğerleri Reklamlarınızdan çok para kazanır.

Eğer, web sitenizle ilgili herhangi bir yardıma ihtiyaç duyarsanız, Yeniden Pazarlama konusunda ve diğer Dijital Pazarlama konularında yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bizi arayın, size yardımcı olalım.

Bizi neden seçmelisiniz?

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, güçlü tasarımlar, yenilikçi fonksiyonlar, kolay ve etkili uygulamaları kullanarak dijital pazarlama konusunda rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz.