PPC – PAY PER CLICK

App advertising

Uygulama reklamcılığı, uygulama geliştiricilerin uygulamalarında reklam görüntülemek için ödeme aldığı uygulama geliştiricileri için yaygın olarak kullanılan bir para kazanma stratejisidir.

Uygulama platformları, dijital pazarlamacılara, diğer dijital pazarlama kanallarının yapamadığı zamanlarda kullanıcılara ulaşmaları için benzersiz bir fırsat sunuyor. Bunun nedeni, uygulamaların genellikle diğer dijital platform türlerinin kullanılmadığı günlerde kullanılmasıdır.

Bizi Arayın...

Uygulama reklamları, reklamverenleri ve geliştiricileri aynı ağa getiren bir mobil uygulama reklam ağı aracılığıyla görüntülenir. Uygulama, uygulama reklamcılık ağından bir reklam ister ve ağ, kullanıcıya en yüksek ücretli reklamı tanımlamak ve gerçek zamanlı olarak sunmak için algoritmalar kullanır.

Uygulama geliştiricileri, uygulama reklamcılığı gelirini artırmak için reklam türlerini seçebilir ve uygulamalarına entegre edebilir. Uygulama reklamcılığı için video reklam birimleri, mobil uygulama görüntülü reklamları ve yerel mobil uygulama reklamları türleri vardır.

Eşsiz bir erişim fırsatı

En çok indirilen en iyi beş uygulama vardır ve hepsi sosyal uygulamalardır. Bunlar Facebook, Whatsapp, Instagram, Messenger ve Snapchat. Snapchat hariç dördü Facebook’a aittir.

Önemli olan, tüm bu sosyal uygulamaların çalışan kampanyalarınızla kolay entegrasyon sağlamasıdır.

Örneğin, Facebook web, mobil ve Instagram aynı reklam kampanyasından, çoğunlukla aynı içerik ve biçimlerden kolayca yönetilebilir.

Mobil uygulamalarda reklam vermenin belirgin yararları vardır. Diğer platformlardan farklı olarak, uygulama reklamcılığındaki kitleniz uygulama ile etkileşime girer ve bu nedenle markanızla uyumludur ve bu esir kitle daha iyi dönüşümleri artırmanıza yardımcı olabilir.

Reklamınızın kitlesi uygulamayı indirmeyi seçti. Uygulamanın sunabileceği şeylerle ilgileniyorlar. Alakalı uygulamalarda reklam verdiğinizde, daha iyi bir hedef kitleniz olur ve pazarlamanızı daha etkili hale getirirsiniz.

Uygulama Reklamcılığı İşletmeniz İçin Doğru mu?

Reklam stratejiniz üzerinde çalışacağız ve ürün ve hizmetleriniz için hangi platformların en iyi sonuçları alacağına birlikte karar vereceğiz.

Eğer, web sitenizle ilgili herhangi bir yardıma ihtiyaç duyarsanız, Uygulama Reklamcılığı konusunda ve diğer Dijital Pazarlama konularında yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bizi arayın, size yardımcı olalım.

Bizi neden seçmelisiniz?

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, güçlü tasarımlar, yenilikçi fonksiyonlar, kolay ve etkili uygulamaları kullanarak dijital pazarlama konusunda rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz.