WEB SERVICES

Email Marketing

Bildiğiniz gibi, e-posta geçen yüzyılda icat edildi. Ancak, e-posta pazarlamayı, icat ettikleri zaman, ileride dijital pazarlama araçlarından biri olacağını bilmiyorlardı.

E-postalar, gelen kutunuzdan, masa üstü bilgisayarlardan, notebook bilgisayarlarına veya mobil cihazlarından kitlenize ulaşma şansı verebilir. Doğru zamanda gönderilen ve teslim edilen iyi tasarlanmış bir e-posta çok etkili bir pazarlama aracı olabilir ve şirketiniz için güçlü bir dönüşüm sağlayabilir.

Bizi Arayın...

Dijital pazarlama stratejisinde e-posta pazarlaması hala önemli mi?

Evet, e-posta pazarlaması, ister küçük ister büyük bir işletme olun, dijital pazarlama stratejimizin önemli araçlarından biridir. Her gün 250 milyondan fazla e-posta gönderiliyor ve alıcılarına ulaşıyor.

Şirketiniz ve ekibiniz e-posta pazarlamasında yeniyse, ihtiyaçlarınızı gözden geçirebilir ve dijital e-posta pazarlamanız için doğru, etkili ve ekonomik e-posta hizmet sağlayıcılarını seçmenize yardımcı olabiliriz.

Bir E-posta Kampanyası kitleyi nasıl etkileyebilir?

Mevcut kampanyalarınızı iyileştirmek isterseniz, kitleyi çekmek ve dönüşümü buna göre artırmak için en iyi stratejiyi seçmenize ve uygulamanıza yardımcı olabiliriz.

Dijital pazarlama planınızla, doğru kişilerle ve doğru zamanda doğru araç ve yöntemlerle bağlantı kurmanıza yardımcı olabiliriz.

Eğer, web sitenizle ilgili herhangi bir yardıma ihtiyaç duyarsanız, Email Pazarlama konusunda ve diğer Dijital Pazarlama konularında yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bizi arayın, size yardımcı olalım.

Bizi neden seçmelisiniz?

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, güçlü tasarımlar, yenilikçi fonksiyonlar, kolay ve etkili uygulamaları kullanarak dijital pazarlama konusunda rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz.