WEB SERVICES

Web Hosting

Bu dijital dünyada her zaman veri kaybetme riski vardır. Ancak, web sitenizin çalışır durumda kalmasını sağlamak için belirli yedekleme yardımcı programları ve yazılımlar vardır.

Web Barındırma Hizmeti Nedir?

Dosyaları barındırma sunucularında korumak için ek güvenlik uygulamaları ve eklentiler kullanacağız. Ucuz ve paylaşılan sunucu ortamı, veri kaybetme ve kötü amaçlı yazılımların yerini alma riski en yüksek olanıdır ve performans sorunlarından daha fazla etkilenir.

Bizi Arayın...

Herhangi bir web sitesi için SSL Sertifikası gerektirir ve kuruluş ayrıntılarını dijital olarak şifreler ve sitenin güvenli olduğu tarayıcıların çoğunu tanır.

SSL sertifikası, tarayıcılar için güvenli bir kilit ve https protokolü sağlar ve yalnızca bir web sunucusundan bir tarayıcıya güvenli bağlantılara izin verir.

Genellikle SSL Sertifikası, kredi kartı ile ödeme, veri aktarımı ve oturum açma işlemlerini güvence altına almak için kullanılır ve sosyal medya sitelerine göz atarken norm haline gelir.

SSL Sertifikaları, bir etki alanı adı, sunucu adı veya ana bilgisayar adını kuruluş kimliği ve konumuyla birleştirir.

Doğru web barındırma hizmetleri seçme

Ayrıca, web siteleriniz için en iyi hosting şirketlerini ve altyapılarını öneriyoruz. Daha büyük web siteleri için, birden fazla sunucuyu bağımsız olarak ayarlayabiliriz ve bunlardan herhangi biri kapanırsa çevrimiçi oluruz.

Bulut sunucuları veya sanal özel sunucuları ihtiyaçlarınıza, sitenize ve içerik türlerinize ve özellikle büyük düşündüğümüz zengin içeriklere göre düzenleyebiliriz.

Web siteniz ve tüm içerik güvenli mi?

İhtiyaçlarınız için mümkün olan en iyi çözümleri ve hizmetleri sağlarız ve öneriyoruz ve para kaybetmeden sitenizi çalışır durumda tutuyoruz.

Eğer, web sitenizle ilgili herhangi bir yardıma ihtiyaç duyarsanız, Web Barındırma Hizmeti konusunda ve diğer Dijital Pazarlama konularında yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bizi arayın, size yardımcı olalım.

Bizi neden seçmelisiniz?

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, güçlü tasarımlar, yenilikçi fonksiyonlar, kolay ve etkili uygulamaları kullanarak dijital pazarlama konusunda rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz.