Bizi Tanıyın

Dijital Pazarlama

Ekibimiz, dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren ve fark yaratan bir ekiptir.

Özellikle hedeflenen dönüşüm (Conversion), Klik başına ödeme reklam kampanyaları, Web Tasarımı ve Geliştirme, Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya Pazarlama, İçerik Yönetimi ve Stratejisi konularında uzmandır.

Bizi Tanıyın

Neden Bizimle çalışmalısınız?

Bizi tercih etmeniz için bazı nedenler:
  • Yaratıcı tasarımlar yapıyoruz. Basit, kullanışlı, kullanıcı dostu ve daha da önemlisi olası satışı artıran çözümler üretiyoruz.
  • Sizlere hızlı çözümler sunuyor ve sizleri dijital mecrada yerinizi almanızı sağlıyoruz. Hızlı ve en iyi çözümleri sunuyoruz.
  • Bütçenizi ve zaman önceliğinizi dikkate alarak, iyi bir süreç yönetimi ile projenin canlıya verilmesini sağlıyoruz.
  • Sizin çözüm ortağınız olarak, sizlere rekabet eden fiyatlarımızla web tasarımı ve geliştirme hizmetimizi sunuyoruz.

Eğer Bizimle çalışmak ve ilerlemek isterseniz, dijital dünyaya adım atmak için Bizimle iletişime geçiniz.

Yöneticimizin Mesajı

İki farklı dünyamız var. Birincisi gerçek dünyamız, ikincisi ise dijital dünya. Biz her ikisini de seviyoruz. Doğayı seviyor ve dünyamızı koruyoruz. Dijital Dünyamızı seviyor ve sıra dışı projelerle sizleri tanıştırmak istiyoruz.

Harika bir ekibimiz var, bu ekip üyelerimiz işlerini hobi olarak seviyor ve eticaret siteleri, data analizi, yüksek oranlı olası müşteri dönüşleri, etkili ilan kampanyaları, anahtar kelime optimizasyonu ile daha az reklam ile daha etkili ve potansiyeli yüksek alıcılara ulaştıran akılcı kampanya çalışmalarını yapıyorlar.

Bu iş arkadaşlarımızla çalışmaktan son derece onur duyuyor, uyumlu, yaratıcı, geliştiren çalışma tarzları için kendilerine çok teşekkür ediyorum.

İDRİS ELMAS

KobiUzman