CONVERSION

Conversion Rate Optimization

Neden bir web sitemiz var? Satış veya Ziyaretçi Trafiği için mi?

Herhangi bir nedenle bir web siteniz varsa, hedefiniz ziyaretçilerin dikkatini çekmek olacaktır. Biz buna “Dönüşüm” diyoruz. Hedeflenen dönüşüm, satış, ziyaret, form doldurma veya beğeni alma gibi sonuçları elde ediyor olacaksınız. Dönüşüm Oranı, sitenizdeki misafirlerinizin yüzdesidir ve pazarlama planınıza ve hedeflerinize göre hareket eder.

Bizi Arayın...

Bir web sitesi için dönüşüm oranı optimizasyonu önemli mi?

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu, pazarlama planınızın hedeflerine ulaşmak için herhangi bir web sitesi ve özellikle e-Ticaret web siteleri için kritik öneme sahiptir. Web sitenize gelen ziyaretçi sayısı ve trafik artarken, dönüşüm aynı şekilde artmalıdır.

Bir web sitesine çok sayıda ziyaretçi çekmekten yerine, ziyaret veya tıklamaların hedeflenen dönüşümle sonuçlanması daha önemli olacaktır. Aksi takdirde zaman ve kaynak kaybı olacaktır. Ziyaretlerin, planlanan hedeflerine ulaşması sağlanmalıdır.

Dönüşüm oranı optimizasyonu nasıl yapılır?

Dönüşüm oranı optimizasyonu uzmanları olarak, deneyimimizi, sistemlerimizi, en iyi dönüşüm oranı optimizasyonu yöntemlerini ve araçlarını kullanarak size bu çok iyi dönüşüm oranı konusunda yardımcı olacak ve yol göstereceğiz.

Dönüşüm Oranı Optimizasyon Raporu

İyi bir konfigürasyonla raporunuzda çok iyi sonuçlar elde edebilir ve satış, arama ve almak istediğiniz sonuçları, dönüşümleri oldukça iyi yönde etkileyecektir. CRO araçlarını ve yöntemlerini iyi bir şekilde kullandığınızda fark yaratıyor olacaksınız.

Eğer, web sitenizle ilgili herhangi bir yardıma ihtiyaç duyarsanız, Dönüşüm Oranı Optimizasyonu konusunda ve diğer Dijital Pazarlama konularında yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bizi arayın, size yardımcı olalım.