CONVERSION

Affiliate Marketing

Satış Ortaklığı, web siteniz üzerinden bir satıcının ürün veya hizmetlerini pazarlamak ve satmaktır.

Bu dijital pazarlamada yaygın olarak kullanılmakta olup pasif kazanç sağlayan bir yöntemdir. Bağlı kuruluş pazarlamacıları ve çoğu marka çalışmaktan ve geliri birlikte paylaşmaktan mutluluk duyar.

Bizi Arayın...

Satış Ortaklığı Nedir?

Bağlı kuruluş pazarlaması sistemdir, bağlı kuruluş başka bir markanın veya şirketin ürün ve hizmetlerini pazarlamak için komisyon alabilir.

Satış ortağı ürünler üzerinde çalışabilir ve ürün ve hizmetleri tanıtmak için öğeleri seçebilir ve yaptıkları her satıştan kârın yüzde bir kısmını kazanabilir.

Satışlar, bir web sitesinden diğerine satış ortağı bağlantıları ve kodları ile izlenir ve öğeyi kimin sattığını ve komisyon aldığını kanıtlar.

Şimdi bir şirkete geçelim ve iştiraklerle işbirliği yapalım. Bir ürün veya hizmetiniz varsa ve yalnızca daha fazla satmak istiyorsanız, destekleyicilerle çalışabilir ve onlara bir satış ağı aracılığıyla finansal bir teşvik veya komisyon sunabilirsiniz.

Bireyseniz ve herhangi bir ürününüz yoksa ve hala para kazanmak istiyorsanız, o zaman sevdiğiniz bir ürünü tanıtabilir ve satış ortağı pazarlamacı olarak gelir elde etmek için ürünün iyi ve satmanın kolay olduğunu düşünebilirsiniz.

Satış ortağı ağı aracılığıyla bir ürünün tanıtımını ayarlayabilir ve ürün veya hizmetleriniz için teşviki yapılandırabiliriz.

Eğer, web sitenizle ilgili herhangi bir yardıma ihtiyaç duyarsanız, Satış Ortaklığı konusunda ve diğer Dijital Pazarlama konularında yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bizi arayın, size yardımcı olalım.

Bizi neden seçmelisiniz?

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, güçlü tasarımlar, yenilikçi fonksiyonlar, kolay ve etkili uygulamaları kullanarak dijital pazarlama konusunda rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz.