SOCIAL MEDIA MARKETING

Social Media Marketing

Sosyal Medya Pazarlaması dijital pazarlamada çok önemli bir rol oynamaktadır ve insanların yaklaşık% 50’si mobil veya masaüstü cihazları aracılığıyla sosyal medya hesaplarını ve güncellemelerini düzenli olarak kontrol etmektedir.

Son 20 yılda, artan internet kullanımı ile Facebook, Twitter, Instagram ve diğerleri gibi bazı platformlar daha popüler oldu.

Bizi Arayın...

İş Geliştirme için Sosyal Medya nasıl kullanılır?

Sosyal Medya, kitleyi çekmek ve buna bağlı olarak büyük miktarlarda satışları artırmak için ürünler, markalar veya hizmetler hakkında farkındalığı artırmak için bir araç olarak kullanılabilir.

Facebook

En popüler ve popüler küresel sosyal medya kanallarından biridir ve diğer araçlarla etkileşime girer. Dünyada yaklaşık 3 milyar kişi Facebook kullanıyor. Facebook’un Facebook Messenger, Watch, Portal ve diğer sahip olunan Instagram, WhatsApp ve Oculus gibi başka araçları da var. Kombine bir sosyal ağ platformudur.

Instagram

Instagram, bir mobil cihaz aracıdır ve 18-30 yaş arasındaki genç nesil tarafından kullanılır. Instagram, 2010’daki lansmanından sonra hızla büyüdü ve iki ayda bir milyon kayıtlı kullanıcı, bir yılda 10 milyon ve Mayıs 2019 itibariyle 1 milyar ile popülerlik kazandı. Facebook, 2015 yılında hizmete sahip oldu ve sosyal medya platformlarını genişletti.

Yayınlar herkese açık olarak veya önceden onaylanmış takipçilerle paylaşılabilir. Kullanıcılar diğer kullanıcıların içeriklerine etiketlere ve konumlara göre göz atabilir ve popüler içerikleri görüntüleyebilir. Kullanıcılar fotoğraflarını beğenebilir ve içeriklerini bir yayına eklemek için diğer kullanıcıları takip edebilir.

Instagram, işletme hesapları ve profilleri, analizler ve yayınları reklam olarak tanıtabilme araçlarına sahiptir. Instagram Insights, analiz sayfasıdır ve işletme hesaplarının en iyi yayınları, erişimleri, gösterimleri, etkileşim ve demografik verileri görüntülemelerini sağlar.

Instagram, kitleyi satın alma sayfasına ulaşmaya teşvik etmek veya bir “alışveriş listesine” kaydetmek için reklamlardan ürün bağlantısına ve açılış sayfalarına bağlanmak için kullanılır.

Instagram’ın kullanıcıları neredeyse% 50 iPhone ve% 50 Android akıllı telefon kullanıyor. Ancak cinsiyet farklıdır ve Instagram kullanıcılarının% 68’i kadın,% 32’si erkektir.

Eğer, web sitenizle ilgili herhangi bir yardıma ihtiyaç duyarsanız, Sosyal Medya Pazarlama konusunda ve diğer Dijital Pazarlama konularında yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bizi arayın, size yardımcı olalım.

Bizi neden seçmelisiniz?

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, güçlü tasarımlar, yenilikçi fonksiyonlar, kolay ve etkili uygulamaları kullanarak dijital pazarlama konusunda rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz.