SOCIAL MEDIA MARKETING

Linkedin Advertising

Linkedin, birçok sektör ve ülkeden tüm profesyonellere farklı seviyelerde ulaşabileceğiniz çok ilginç bir sosyal ağ platformudur.

Linkedin’e göre, LinkedIn’de 675 milyon aktif profesyonel kullanıcı var ve bu gerçekten inanılmaz ve reklamlarımızı kullanıcının profili, iş unvanı, işlevi, endüstrisi ve çok daha fazlası aracılığıyla hedefleyebiliriz.

Bizi Arayın...

Linkedin Reklamcılık nedir?

Kullanıcılar, alanlarındaki haberleri veya fırsatları öğrenmek için LinkedIn platformunu günde en az bir kez ziyaret edebilirler. Bu, ideal müşterilere, müşterilere ve doğru kitleye ulaşmayı hedeflememize yardımcı olabilir.

Aşağıdaki demografik hedefleme seçeneklerini kullanarak üyelere ulaşabiliriz:

  • İş Tecrübesi: İş Fonksiyonları, Kıdem, Unvanlar, Üye Becerileri ve Yılların Deneyimi, Yöneticiler ve Karar Vericiler
  • Eğitim Dereceleri: Çalışma Alanları, çalışma sektörleri ve üye okullar, mezun okullar, eğitim enstitüleri.
  • Demografi: Yaş, Cinsiyet, yer vb.
  • Şirket: Üyelerin Şirket Bağlantıları, Takipçileri, Sektörü, Adı ve Boyutu
  • İlgi Alanları: Üye İlgi Alanları ve Grupları.
  • Konum, ülke veya şehirler
  • Dil, Beceri, Benzer Kitle Genişlemesi

Bu, profil tabanlı demografik verilerini kullanarak üyeleri hedefleyebileceğimiz, web sitenizdeki ziyaretçileri yeniden hedefleyebileceğimiz anlamına gelir.

Bu harika platform, özellikle kuruluşlardaki yöneticileri, yöneticileri ve karar vericileri hedeflememizi sağlar. LinkedIn Advertising konusunda uzmanız ve planınızı bu platformda yapmanıza yardımcı olacağız.

Eğer, web sitenizle ilgili herhangi bir yardıma ihtiyaç duyarsanız, Linkedin Reklamcılık konusunda ve diğer Dijital Pazarlama konularında yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bizi arayın, size yardımcı olalım.

Bizi neden seçmelisiniz?

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, güçlü tasarımlar, yenilikçi fonksiyonlar, kolay ve etkili uygulamaları kullanarak dijital pazarlama konusunda rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz.