SEARCH ENGINE OPTIMIZATION

Website Migration Services

Web siteleri önemli verileri ve içeriği içeride tutabilir ve bunların tümünü yeni bir etki alanına taşımanız gerekirse, verilerinizde herhangi bir kesinti olmadan mükemmel geçiş ve hareket için size yardımcı olacağız.

İçeriğinizin yeni platforma veya içerik yönetim sistemlerine taşınması sırasında baş ağrısı olabilir ve önemli işleriniz için beklenmedik sorunlar ve tarih kaybı oluşturabilir.

Bizi Arayın...

Sadece içerik değil, SEO verileri yeni bir yere geçmek için alınmalıdır, aksi takdirde, arama motoru optimizasyonu ve SEO’nun değerli varlığını kaybetmek için bir sorun olacaktır.

Eski sitenizi yenisine yönlendiriyor

Yeni bir URL – alan adı değiştirme ve alma zamanı gelmişse ve sitenizi ve içeriklerinizi yeniden yönlendirmeye karar verirseniz, bunu sizin için yapacağız. Geçiş üzerinde herhangi bir etkisi olmadan eski URL’den yeni URL’ye tüm dosyaların ve anahtar kelimelerin eşlenmesi ile mevcut içerik ve dosyalar üzerinde çalışıyoruz ve önceki tüm bağlantıların ve bağlantıların yeniden yönlendirildiğinden ve yeni URL adresine sorunsuz bir şekilde gittiğinden emin oluyoruz.

HTTPS’ye taşıma

Çevrimiçi internet güvenliği, her büyüklükteki küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için giderek daha önemli bir alan haline gelmektedir. Ve çevrimiçi güvenlik en temel biçimlerinden biri HTTPS barındırma geçiş gerektirir.

Google Politikası değiştikçe, tüm müşterilerimiz ve müşterilerimiz için HTTPS kullanmaya başladık. Tüm web sitelerini HTTP’den HTTPS’ye kadar internetin daha güvenli tarafına taşıdık. Bu yeni HTTPS güvenli hosting ve tarayıcılar HTTPS web sitelerinde çok iyi çalışıyor.

Bir web sitesinin güvenliğinin ilk göstergesi, HTTPS adı verilen önekle başlar. Bu, kendisini belirtir ve ziyaret ettiğiniz web sitesinin güvenli olduğunu belirtir. Ziyaretçilerinize sağladığı güvencenin yanı sıra HTTPS aslında belirtilen bir Google sıralama faktörüdür.

Taşıma İşleminde Önemli Hususlar nelerdir?

  • SSL Sertifikası kurulumu
  • Web sitesinin ve içeriğin tam olarak yedeklenmesi.
  • Bağlantıları güncelleyerek yeni https’leri değiştirin ve öncekilerle değiştirin
  • Dahili ve harici bağlantıları güncelleyin.
  • E-posta yapısını buna göre güncelleyin.
  • Site Haritası güncellemesi.
  • Robot.txt kodu güncellemesi
  • Google ayarlarını güncelleyin.

Bunu zaten çok fazla yaptığımız için, uzmanlarımız bunu sizin için daha kısa sürede ve herhangi bir boşluk veya değerli veri kaybı olmadan güvenli, güvenli ve minimum etkiyle yapabilirler.

Eğer, web sitenizle ilgili herhangi bir yardıma ihtiyaç duyarsanız, Web Sitesi Taşıma Hizmetleri konusunda ve diğer Dijital Pazarlama konularında yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bizi arayın, size yardımcı olalım.

Bizi neden seçmelisiniz?

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, güçlü tasarımlar, yenilikçi fonksiyonlar, kolay ve etkili uygulamaları kullanarak dijital pazarlama konusunda rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz.