SEARCH ENGINE OPTIMIZATION

Keyword Research

Anahtar Kelime Araştırması, arama motoru optimizasyonu için son derece önem taşımaktadır. İnternet kullanıcılarının aradıkları anahtar kelimeleri bilmek ve bunları içerik içerisinde kullanmak için anahtar kelime çalışması yapılmalıdır.

Anahtar Kelime İnceleme Hizmetleri

Anahtar Kelime Planlaması, aslında SEO Hizmetinin bir parçasıdır. Bu nedenle, Google anahtar kelime planlayıcıları, doğru ve uygun anahtar kelimeleri bulmak ve kullanmak için üzerlerinde çalışır.

Bizi Arayın...

Anahtar Kelime Planlaması

Google Adwords Anahtar Kelime Planlaması, e-ticaret stratejisinin önemli bir parçasıdır. Anahtar kelimelerinizi araştırmaya başladığınızda, mevcut iş modeliniz ve anahtar kelime stratejiniz hakkında size yeni fikirler, yön veya daha iyi düşünme olanağı sağlayabilir.

Anahtar Kelimeyi Bilmek Sizi İleriye Doğru Fırlatır.

İnternette bir şeyler aramak için hangi kelimelerin anahtar kelime olarak kullanıldığını bilmenin harika olacağını düşünmüyor musunuz? Bir web sitesini yayınlamadan veya bir reklam başlatmadan önce, daha iyi sonuçlar ve satış sonuçları elde etmek için bir web sitesini ve reklam kampanyasını anahtar kelime analizine göre optimize edeceğiz.

Bir Anahtar Kelime, ziyaretçileri web sitenize yönlendirebilir mi?

Doğru anahtar kelimelerin kullanılması, çok fazla trafikten ziyade daha kaliteli trafik getirir. Doğru trafiği çekebiliyorsak, trafiği potansiyel satışlara veya satışlara dönüştürme şansımız yüksektir.

Ürün ve hizmetleriniz için bazı anahtar kelimeler seçebilirsiniz, ancak kitleniz farklı düşünebilir ve sahip olduğunuzdan farklı kelimeler kullanabilir. Kullanıcıların hangi kelimelerle ne aradığını anlamalı ve bilmeliyiz.

Anahtar Kelime Araştırması Sistematik Bir Çalışmadır

Google Adsense Anahtar Kelime Araştırması bir tür sistematik çalışmadır ve kullanıcının gizli niyetini ortaya çıkarır, böylelikle, hiçbir şey göründüğü gibi değildir, yani İnternet kullanıcıları gibi düşünmek zorundayız. Anahtar Kelime belirleme için bazı araçlar kullanılabilir ve iyi bir anahtar kelime çalışması, web sitesi için ciddi farklar ve sonuçlar yaratacaktır.

Faydalanır nedir Anahtar Kelime Araştırmasının?

WordPress Anahtar Kelime Ekleme çalışmasının bazı faydalarını ve avantajlarını aşağıda özetlemek gerekirse:

  • Size yeni bir yön, odaklanma, strateji verebilir.
  • Yeni konular, ürünler veya yeni fikirler bulmanızı motive eder
  • Arama sonuçlarında kimin neyi aradığını öğrenmenizi sağlar
  • Stratejinizi doğru tüketicilere veya kitleye uygun hale getirir
  • Anahtar kelime planlaması yoluyla vizyonunuzu genişletebilir
  • Hedef kitleniz hakkında bilgi edinmenizi sağlar
  • Zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar

Kaynaklardan veri alıyor ve hangi anahtar kelimelerin kullanıcılar tarafından aramada kaç kez kullanıldığını analiz ediyoruz. Bu veriler aylık veya yıllık trendlerde kullanılabilir ve daha iyi SEO ve REKLAM‘lar için izlenebilir.

Eğer, web sitenizle ilgili herhangi bir yardıma ihtiyaç duyarsanız, Anahtar Kelime Araştırması konusunda ve diğer Dijital Pazarlama konularında yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bizi arayın, size yardımcı olalım.

Bizi neden seçmelisiniz?

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, güçlü tasarımlar, yenilikçi fonksiyonlar, kolay ve etkili uygulamaları kullanarak dijital pazarlama konusunda rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz.